vytlačiť stránku

Výhercovia akcie Zlatá škridla ukrytá v balení!

24.07.20

V termíne od 27.7.2020 do 23.10.020 prebiehala predajná akcia na extra výhodný nákup vybraných strešných krytín Bramac a Braas v podobe atraktívnych zliav, resp. strešnej fólie takmer zadarmo. Navyše každý zákazník, ktorý si v tomto odobí zakúpil kompletnú srechu s krytinou Bramac Platinum Star alebo Bramac Platinum, mal šancu objaviť v paletách bronzovú, striebornú, alebo zlatú kridlu, čo znamená šancu na preplatenie nákladov na strechu!

Bližšie informácie sa dozviete z brožúry, resp. zo štatútu súťaže z linkov na spodku stránky.

S radosťou vám predstavujeme našich výhercov:

Prvým výhercom súťaže je pán Pavol Majerov z obce Belá - Kubíková v okrese Žilina. Pán Majerov si našiel v balení škridiel Bramac bronzovú škridlu, čo znamená že vyhráva preplatenie 30% nákladov na strechu. Výhercovi srdečne blahoželáme!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhým výhercovm je pán Ján Lukáč zo Sečoviec. Tiež si našiel bronzovú škridlu v balení a vyhral preplatenie 30% nákladov na strechu. Blahoželáme!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ďalším výhercom je pán Mačuga z Veľkého Šariša. Našiel si v balení škridiel striebornú škridlu a vyhráva tak preplatenie 50% nákladov na strechu. Blahoželáme!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Druhým výhercom striebornej škridle je rodinka pána Piervolu z Brezna. Vyhráva taktiež preplatenie 50% nákladov na strechu. Tešíme sa s nimi!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tretiu bronzovú škridlu si našiel pán Horváth z Jarku:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výhercom hlavnej ceny sa stal pán Štulrajter z Čierneho Balogu, ktorý si našiel zlatú škridlu v balení a vyhráva tak preplatenie 95 % nákladov na strechu:

 

 

 

 

Centrála a výrobný závod BRAMAC

BRAMAC - strešné systémy, spol. s r.o.

Mojmírovská 9

951 12 Ivanka pri Nitre

Slovensko

Tel.: 037/692 00 00

Fax: 037/692 00 13

E-Mail: infosk(at)bramac.com

Web: www.bramac.sk

Kontaktný formulár