vytlačiť stránku

Bramac podporil program Strecha pre váš nápad!

09.07.19

Opäť sme pomohli dobrej veci!

Spoločnosť Bramac - strešné systémy, spol. s r. o. spolu s Nitrianskou komunitnou nadáciou podporila grantový program Strecha pre váš nápad 2019, a to už po piaty krát. Ide o podporu projektov z oblasti zdravia, vzdelávania a životného prostredia, ktorých autormi a realizátormi sú základné školy v Nitrianskom kraji.

Cieľom programu je podnietiť a podporovať rôznorodé verejnoprospešné a dobrovoľnícke aktivity a kreatívne nápady v základných školách, ktoré prispievajú ku skvalitneniu života v školskom prostredí, vychádzajú z potrieb a záujmov žiakov a učiteľov a prinášajú im úžitok.

Tento rok boli projekty podporené sumou 8 871, 49 Eur. Počas piatich rokov bolo v rámci programu podporených 39 projektov celkovou sumou takmer 37 000 Eur.

V Krajskom osvetovom stredisku v Nitre sa v piatok 21.6.2019 konalo slávnostné odovzdávanie grantových šekov. Na podujatí sa zúčastnili deti a pedagógovia z víťazných základných škôl. Čakali na nich zábavné stanovištia – dve vedecké (fyzika, chémia hrou v podaní OZ VAU – Viac ako učenie a OZ George Science) a jedno športové stanovište (floorball, ktoré zastrešia OZ STORM a dobrovoľníci z nízkoprahového klubu CIRKUS). Po splnení úloh už bolo pripravené žrebovanie o pekné vecné ceny, ktoré venovala spoločnosť Bramac. O hudobný program sa postarala Dáša Vašíčková s gitarovým doprovodom a grantové šeky odovzdali zástupcovia spoločnosti Bramac – pani Alena Scheller, pán Marcel Modranský.

Prehľad podporených projektov nájdete v prílohe

 

 

Centrála a výrobný závod BRAMAC

BRAMAC - strešné systémy, spol. s r.o.

Mojmírovská 9

951 12 Ivanka pri Nitre

Slovensko

Tel.: 037/692 00 00

Fax: 037/692 00 13

E-Mail: infosk(at)bramac.com

Web: www.bramac.sk

Kontaktný formulár