vytlačiť stránku

Súťaž!

19.05.17

Aj kúpou strechy Bramac môžeš v súťaži siete predajní ASAS vyhrať jednu z 2500 cien vrátane nadupaného Golfa!

Nakúp za dvacku a vyhraj nové auto!

Obchodná spoločnosť ASAS, a. s., zmluvný partner Bramacu, spúšťa Jarnú spotrebiteľskú súťaž, v ktorej má každý súťažiaci možnosť vyhrať nový Volkswagen Golf! Okrem toho budú všetci zúčastnení každý týždeň automaticky zaradení do žrebovania o ďalšie skvelé ceny.

Hráte o 2500 cien!

Počas dvoch mesiacov, presnejšie v dňoch od 01.05.2017 do 30.06.2017, sa prostredníctvom stieracích žrebov budete môcť zapojiť do súťaže o celkovo 2500 cien. Každý týždeň prebehne žrebovanie o elektrickú kosačku značky AL-KO, uhlovú brúsku DeWALT či vŕtačku Black & Decker. Ak sa pri tomto žrebovaní na Vás neusmeje šťastie, ste automaticky zaradení do losovania o hlavnú výhru. Voziť sa môžete v novom Volkswagen Golf Trendline! A aby mal naozaj každý zákazník možnosť niečo vyhrať, v mnohých žreboch je ukrytá okamžitá výhra v podobe nákupu akéhokoľvek tovaru v hodnote 5 €, 10 € lebo 20 €!

Ako na to? Podmienky sú veľmi jednoduché. Stačí, ak jednorazovo nakúpite akýkoľvek tovar v hodnote min. 20 € v prevádzkach jednotlivých členov aliancie stavebnín ASAS, a.s.. Pri úhrade nákupu Vám pokladník odovzdá stierací žreb. Ten môže obsahovať buď kód, ktorým sa registráciou na webovej stránke zaradíte do týždenného žrebovania o vecné ceny a zároveň do žrebovania o hlavnú cenu, alebo kód s 5 €, 10 € či 20 € hodnotou. 


Viac informácií s podrobnými podmienkami súťaže nájdete na oficiálnej webovej stránke www.chcem-vyhrat.sk.

Centrála a výrobný závod BRAMAC

BRAMAC - strešné systémy, spol. s r.o.

Mojmírovská 9

951 12 Ivanka pri Nitre

Slovensko

Tel.: 037/692 00 00

Fax: 037/692 00 13

E-Mail: infosk(at)bramac.com

Web: www.bramac.sk

Kontaktný formulár